جلیلی‌ صفت خبر داد

مهلت ارسال آثار به فراخوان ثبت آثار بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی پایان یافت/ ارسال 755 اثر به دبیرخانه همایش

شناسه خبر : 47208

1396/06/21

تعداد بازدید : 78

مهلت ارسال آثار به فراخوان ثبت آثار بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی پایان یافت/ ارسال 755 اثر به دبیرخانه همایش
دبیر همایش فعالان فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران، از پایان مهلت ارسال آثار به فراخوان ثبت آثار بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی خبر داد و گفت: 755 اثر به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

محمدتقی جلیلی صفت، دبیر همایش فعالان فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران، ضمن تبریک فرارسیدن ولادت باسعادت امام موسی کاظم(ع)، از پایان مهلت ارسال آثار به فراخوان ثبت آثار بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی خبر داد.
وی ضمن ابراز خرسندی از استقبال بی‌نظیر طلاب برای شرکت در فراخوان و تولید محتوای دینی، گفت: فراخوان ثبت آثار بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی از اوایل مردادماه در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران آغاز و پس از یک مرحله تمدید تا 15 شهریور ادامه داشت.
جلیلی‌صفت از ارسال 755 اثر به دبیرخانه این همایش خبر داد و گفت: 46 درصد آثار در قالب وبلاگ‌نوشت، 25 درصد لینک مستقیم مطلب در کوثرنت، 18 درصد کوتاه نوشت و 10 درصد از آثار شامل پیام‌رسان‌ها و صفحه های شبکه‌های اجتماعی است.
وی افزود: آثار دریافتی تا تاریخ 23 شهریور سال جاری توسط داوران بررسی می شود و برگزیدگان ضمن معرفی به دبیرخانه، به همایش فعالان فضای مجازی حوزه‌های علمیه خواهران دعوت می شوند و از آنان تقدیر خواهد شد.